K postavení domu, postačí trochu umu

Jsme společnost s dlouholetou tradicí ve výrobě a montáži mobilních domů. Že jste ještě o této formě bydlení neslyšeli? Nevadí, rádi Vám ji ve zkratce představíme. Jedná se o domy, které jsou jakýmsi kompromisem mezi klasickým karavanem a domem s pevnými základy. Díky jejich jednoduchosti a flexibilitě máte postavený dům ihned k nastěhovaní do druhého dne. Abychom Vám ušetřili ještě více času, dodáme Vám dům již kompletně zařízený, takže Vám odpadá strávení volného času výběrem nábytku. Další nespornou výhodou je fakt, že nepotřebujete k jeho stavbě patřičné stavební povolení, pouze ohlášku o stavbě. Velikosti domu jsou různé, je to pouze o Vašem návrhu a představě.

Bydlení nejen v teplém počasí<

mobilní domy jsou koncipiovány po zateplení také pro zimní období, tedy bez problému si můžete Váš dům užívat i v nepříznivém počasí . Na přání jsme schopni Vám vyhotovit krb, vyhřívané podlahy, zkrátka vše, co potřebujete ke spokojenému bydlení. Mobilní domy se dají také využít jako chaty, kanceláře či jako dočasná stavba. Stačí si jen vybrat.

Dle cenové dostupnosti jsou tyto domy opravdu skvělou volbou pro každého z Vás. Proto neváhejte a přijďte se na Vaše nové moderní bydlení osobně podívat. Rádi Vám vše předvedeme, vysvětlíme, poradíme a vybereme tu nejvhodnější variantu právě pro Vás. Splnění snu o kvalitním bydlení nebylo nikdy tak jednoduché, jako právě s mobilním domem.